Fryzjerstwo to pasja i miłość do włosów

Fryzjerstwo to pasja i miłość do włosów

Fryzjerstwo to pasja i miłość do włosów

Praca z włosami, na włosach to swego rodzaju rzemiosło artystyczne tyle, że na żywym organizmie. Fryzjerzy i styliści w ciągu całej swojej kariery odtwarzają dla swoich klientów wizję ich samych, nieczęsto stając na głowie by sprostać oczekiwaniom. Marka Artistque skupia się na jak najlepszej pomocy w dążeniu do celu. Wszelkie produkty do pielęgnacji, koloryzacji włosów, czy stylizacji są narzędziem w rękach stylistów. Ułatwiają przelanie myśli czy wyobrażeń fryzjera i klienta z wizji w głowie na włosy. Fryzjerstwo to swego rodzaju symbioza pomiędzy dwoma żywymi organizmami, by dojść do jednego spójnego efektu w postaci wymarzonego koloru włosów czy fryzury.

Fryzjerstwo tworzą ludzie, pasjonaci…

Artistque do swojej pracy podchodzi bardzo poważnie, niezależnie czy jest to wprowadzanie nowych linii produkcyjnych, kosmetyków czy dzielenie się wieloletnim doświadczeniem. To właśnie nasze doświadczenie i wiedza są siłą napędową, która pcha do coraz to nowych projektów. Niejednokrotnie spotkania ze specjalistami w swojej dziedzinie zapala lampkę w głowie, która jest bodźcem do dalszego tworzenia. Dlatego tak ważne dla nas są spotkania z dystrybutorami i fryzjerami, szkolenia i warsztaty. To one pozwalają podnosić fryzjerstwo na wyższy poziom wiedzy i wtajemniczenia, nic nie dzieje się samo.

Szkolenia i podążanie za trendami wytyczają kierunek współczesnego fryzjerstwa

Fryzjer nigdy nie powinien być w przeświadczeniu, że wie wszystko, że widział już wszystko i nic go nie zaskoczy. Fryzjerstwo jest jedną z najprężniej rozwijających się branż na całym świecie. Praktycznie w każdej godzinie w jakiejś firmie kosmetycznej tworzony jest nowy produkt, odkrywane jest inne niż dotychczas połączenie składników, które może zrewolucjonizować rynek fryzjerski. Na każdy nowy sezon topowi fryzjerzy i specjaliści precyzują trendy, które będą modne przez najbliższe kilka miesięcy. Niektóre z nich zostają z nami na dłużej, a jeszcze inne kończą swój żywot szybciej niż się rozpoczęły.

Profesjonalny fryzjer musi być na bieżąco ze wszystkim. Całą swoją wiedzę powinien mieć w małym palcu, a jeszcze dodatkowo ogromną potrzebę zdobywania nowych doświadczeń. Topowe marki z całego świata fryzjerskiego, czy najlepsi styliści organizują szkolenia by podzielić się nowinkami i trendami. W Artistique chcemy dzielić się swoją wiedzą z największą ilością młodych i doświadczonych już fryzjerów i pasjonatów fryzjerstwa. Dobre fryzjerstwo potrzebuje szkoleń, spotkań z innymi stylistami, kreatorami…. dlatego też są one priorytetem w filozofii marki Artistique.

Jakie są dostępne rodzaje szkoleń i spotkań?

Na pierwszym miejscu stawiana jest wiedza o produktach. To ona w połączeniu z umiejętnościami potrafi stworzyć cuda na włosach klientów w salonie fryzjerskim. Wielowymiarowa koloryzacja każdego rodzaju włosów – siwych czy po prostu trudnych to jedna z wielu propozycji szkoleń, które są najchętniej odwiedzane. Istnieje wiele rodzajów włosów i to jak przyjmują daną mieszankę zależy od wielu czynników. A dla nas idealne pokrycie pasm z dodatkową nutą odżywienia i regeneracji to priorytet. Artistique podczas szkoleń stawia przede wszystkim na doskonalenie umiejętności i pokazanie na co stać profesjonalne farby fryzjerskie. Spotkania z fryzjerami nie raz stają się inspiracją do powstania nowej linii produktów czy udoskonalania już istniejących. Szkolenia fryzjerskie, gdzie prezentowane są nowe kosmetyki to nie tylko dla marki, ale również dla stylistów cenny czas. Można wtedy poznać innowacyjne rozwiązania dla polepszenia kondycji włosów.

Zapoznaj się z naszym terminarzem szkoleń fryzjerskich.

Każdy fryzjer wie, że nie można spoczywać na laurach kiedy wokół dzieje się tyle na rynku fryzjerskim. Co więcej inspiracją do wprowadzania zmian w prowadzonym przez siebie salonie mogą być również spotkania z innymi artystycznymi duszami, a ich rady i spostrzeżenia swoistymi odkryciem!

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *