Artistique Seasons seria produktów do wykonania semi-pemanetnej koloryzacji włosów.

Półtrwała farba o lekkiej, kremowej konsystencji Seasons Semi Hair Color pozwala uzyskać naturalne, świetliste efekty w krótkim czasie. Innowacyjna formuła produktów bez amoniaku gwarantuje bezpieczeństwo z równoczesnym bardzo dobrym pokryciem włosów na całej ich długości. Bogactwo skoncentrowanych pigmentów i środków pielęgnacyjnych oddziałuje na pasma nadając im połysku z naturalnymi refleksami. Koloryzacja bez amoniaku została opracowana specjalne na potrzeby pierwszej koloryzacji włosów naturalnych, matowych, wymagających odświeżenia koloru czy pokrycia pierwszych siwych włosów bez diametralnej zmiany odcienia.

Bogata paleta kolorów Artistique Seasons jest w pełnie bezpieczna dla włosów, zarówno dla ich kondycji jak i odcienia.

Formułę produktu całkowicie pozbawiono pigmentów odpowiadających za efekt zielonych włosów. Ponadto farby można stosować do tonowania koloryzacji w odcieniach blondu czy jasnych brązów by wyrównać kolorystykę. Niezwykle ważnym aspektem koloryzacji semi-permanentnej jest możliwość łatwego usunięcia otrzymanego koloru. Pigment dzięki bez-amoniakalnej formule nie wnika we włókno włosa, a tylko przytwierdza się na jego powierzchni. Kolor pozostaje intensywny i świetlisty, ale w przeciwieństwie do farb trwałych w miarę upływu czasu w naturalny sposób lekko się wypłukuje. Koloryzacja semi-permanentna jest skierowana również dla osób nie lubiących drastycznych zmian, lubiących tzw. natural look.

Bezamoniakalna farba do włosów, a krycie siwizny

Dla idealnych efektów i lepszego pokrycia włosów z siwizną serię do bez-amoniakalnej koloryzacji wzbogacono o Artistique Seasons Level Corrector. Dzięki dodaniu 5g produktu do kremowej mieszanki farby uzyskać można natychmiastowy efekt korygujący srebrzyste pasma. Koloryzacja semi-permanentna w naturalnych odcieniach przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków jest możliwa w przypadku każdego rodzaju włosów. Ponadto cudownie gładka kremowa formuła zapewnia niezwykle bogaty i żywy kolor z niesamowitym połyskiem.

Aktywator do farb bezamoniakalnych

Artistique Seasons Activator o gęstej kremowo-mlecznej formule opracowano specjalnie dla zmaksymalizowania efektów koloryzacji bez-amoniakalnej. Delikatnie odżywczy aktywator zapewnia wysokie krycie z równoczesnym maksymalnym połyskiem. Ponadto niskie stężenie, na poziomie 1,9% subtelnie oddziałuje na włosy pozostawiając je gładkie i jedwabiście miękkie.

Filter