Stylizacja włosów z serią Artistique Youstyle

Zdrowe i odżywione włosy to jeszcze nie wszystko. Na perfekcyjną fryzurę składają się zarówno pielęgnacja jak i stylizacja włosów. Dążąc do perfekcyjnego wyglądu trzeba je, więc jeszcze odpowiednio wystylizować. Z kosmetykami Artistique Youstyle profesjonalnie wykończysz fryzurę nadając jej ostateczne szlify. Niezależnie czy chcesz utrwalić, nadać połysku, zmatowić, wygładzić, podkręcić czy dodać objętości!

Dobór odpowiednich kosmetyków do stylizacji jest niezwykle ważny. Decydując się na produkty niskiej jakości możemy bardziej zaszkodzić niż pomóc włosom klientów. Nieodpowiednio dobrane produkty mogą nie tylko negatywnie wpłynąć na kondycję włosów, ale również bardzo często nie spełniają naszych oczekiwań. Jeśli nie chcesz by wykonana przez Ciebie fryzura opadła zanim klient zdąży opuścić salon, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Poznaj serię profesjonalnych kosmetyków do stylizacji włosów Artistique Youstyle

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wachlarz profesjonalnych kosmetyków do stylizacji włosów. Od lakierów o różnych stopniach utrwalenia pozwalających na ostateczne utrwalenie fryzury (Hair Spray, Trend Spray). Po mocno definiujące żele, które idealnie sprawdzą się podczas wykonywania kreatywnych i modnych stylizacji włosów (Gel Spray, Gel Wax). Przez kremowe kleje i gumy do tworzenia ekstremalnych fryzur na krótkich oraz długich włosach (Ultra Spyker, Style Gum). A także nabłyszczający wosk (Gel Wax).

Niewątpliwie popularnością cieszą się innowacyjne spraye o różnorodnych zastosowaniach. Nabłyszczających, utrwalających, chroniących przed wysokimi temperaturami czy nadających efekt “plażowych fal” na włosach (Gloss Spray, Setting Spray, Gel Spray, Heat Protector Spray, Ocean Spray). Natomiast lekkie pianki o średnim i wysokim stopniu utrwalenia, nadają włosom objętości i blasku (Mousse Normal, Mousse Strong).

Nowością w rodzinie Artistique Youstyle jest odbijający włosy u nasady puder – Volume Grip. A niezastąpiona klasyczną pomada gwarantuje skuteczne utrwalenie nadanego kształtu fryzury bez przesadnego obciążenia włosów.

Ponadto w ofercie profesjonalnych kosmetyków z serii Artistique Youstyle znajdują się profesjonalne fluidy do stylizacji włosów takie jak:

  • Smooth Brush przeznaczony do stylizacji włosów kręconych,
  • Hairstyler nadającym włosom perłowy połysk,
  • Matt Styler pozwalający osiągnąć matowe wykończenie fryzury,
  • Silk Styler, który z kolei zapewnia jedwabisty blask wykonanemu uczesaniu.
Filter