Artistique Experience Color System – artystyczne podejście do profesjonalnego farbowania włosów

Seria profesjonalnych farb do permanentnej koloryzacji włosów Artistque Experience to kosmetyki nadające pożądany odcień, ale także pielęgnujące. Ich innowacyjna formuła pozwalająca w szybki i trwały sposób wykonać praktycznie każdy zabieg farbowania włosów w salonie fryzjerskim, ale i barbershopie. Mianowicie w linii Experience Color System znajdują się farby do pastelowych koloryzacji, rozjaśniające, farby do włosów pozwalające uzyskać różne odcienie szarości, czy pasteli. A także farby do włosów dla mężczyzn, które pozwalają uzyskać bardzo naturalny efekt niwelowania siwych włosów u panów.

Konsystencja farby w kremowej formie zapewnia idealne pokrycie naturalnych, farbowanych i siwych włosów. A profesjonalny system koloryzacji pozwala na stworzenie każdej stylizacji, od naturalnych odcieni, aż po intensywne, żywe barwy. Dodatkowym atutem serii farb do włosów Artistque Experience jest wzbogacenie ich o środki myjące i pielęgnacyjne. Dzięki czemu farby nie trzeba wymywać dodatkowymi kosmetykami, co pozwala na lepsze utrzymanie pigmentu we włosach. Dzięki profesjonalnym farbom pasma zyskują zdrowy, pełen blasku wygląd.

Farby do włosów bez kompromisów

Idealny balans pomiędzy dokładnym pokryciem włosów, a ich odżywieniem z maksymalnym wyborem odcieni. Artistque Experience to pełna paleta kolorów, zarówno naturalnych i tych bardziej ekstrawaganckich. Ponad 80 różnych kolorów pozwalających dobrać odcień farby do włosów do każdego klienta lub stworzyć indywidualny, niepowtarzalny. Oczywiście wszystkie kolory można ze sobą dowolnie łączyć, w różnych, wybranych przez siebie proporcjach, co pozwoli na uzyskanie dowolnego odcienia na własne potrzeby.

Kremowe bogactwo kolorów Artistque Experience zamknięte w stylowych srebrno – pomarańczowych tubkach nie może przejść niezauważone. Paleta farb Experience na potrzeby salonów fryzjerskich została maksymalnie rozbudowana, przedstawiając jak największą ilość odcieni.
A oznaczenia na palecie Artistque Experience są zgodne z obowiązującymi na całym świecie we fryzjerstwie. Co sprawia, że jest jasna i intuicyjna dla każdego profesjonalisty. Ponadto paleta farb do włosów Artistique zawiera tzw. „kolory do zadań specjalnych”, czyli Special Effects (Red, Copper, Red Copper), dzięki którym można kreować ciekawe, oryginalne efekty na włosach. A także Primers/Mix  – intensywne barwniki, Nature Mix  – skoncentrowany pigment , czy Blanc – rozjaśniający każdą farbę.

Niewątpliwie wyjątkowość w koloryzacji włosów z Experience Color System stanowi Level Corrector – farba dodawana do modnych kolorów, w celu idealnego pokrycia siwych włosów. Stosowana zamiast farby w odcieniu naturalnym, gwarantuje niezwykle intensywny i nasycony kolor.

Filter