Szkolenia fryzjerskie

Szkolenia fryzjerskie w stylu Artistique

Szkolenia fryzjerskie to inwestycja w siebie. A rozwój jest szczególnym obszarem dla fryzjerów, który decyduje o konkurencyjności usług, ale również o ciągłej motywacji i chęci wykonywania zawodu. W branży fryzjerskiej nieustannie pojawiają się nowe techniki stylizacji, cięcia i koloryzacji. Trendy, zmieniające się z każdym kolejnym sezonem i produkty o udoskonalonych formułach. Poznaj i odkryj je z nami, z trenerami marki Artistique, którzy wiedzę i umiejętności zdobywają u źródła, w miejscu, gdzie powstają produkty Artistique. Szkolenia fryzjerskie Artistique są pełne wiedzy, przedstawiające nowe techniki koloryzacji, nowe kolory… są inspiracją dla codziennej procy fryzjera!

Oferujemy szeroki pakiet szkoleń fryzjerskich dla początkujących i doświadczonych fryzjerów, koncentrując się na praktyce, która obejmuje większość naszego szkoleniowego czasu. Szczególną uwagę zwracamy na koloryzację, która wciąż jest przez wielu stylistów uważana za najbardziej newralgiczny obszar fryzjerstwa. W trakcie szkolenia fryzjerskiego pracujemy na oryginalnych produktach Artistique, stosujemy sprawdzone i najskuteczniejsze techniki, uzupełniając je o najnowsze odkrycia i innowacyjne metody.

Warsztaty fryzjerskie – inspirujące spotkania z kompletną wiedzą i praktyką w pakiecie

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia fryzjerskie koncentrują się na konkretnych zagadnieniach. Skierowane do fryzjerów o różnym poziomie zaawansowania. Zaplanowane w taki sposób, aby każdy miał okazję zdobyć nową widzę i udoskonalić swój warsztat. Szkolenia fryzjerskie prowadzone są przez Olgę Sobocińską, fryzjera w stopniu mistrza, kobietę o wyższym wykształceniu w zakresie biochemii i zarządzania jakością, a także wizażystkę i doświadczonego coacha fryzjerskiego. A także Martę Ohde-Kaczyńską – wizażystkę i fryzjerkę z długoletnim stażem zarówno w pracy z klientami jak i dydaktycznej.

W trakcie szklenia fryzjerskiego poznasz paletę produktów Artistique, dowiesz się o ich możliwościach wykorzystania oraz działaniu. Opowiemy Ci o ich składzie, a także sprawdzonych technikach łączenia kolorów i sposobach, pozwalających na uzyskanie najmodniejszych odcieni kolowów na włosach.

Szkolenia barberskie natomiast przeprowadzanie są przez Sebastiana Szafraniaka. Mistrza fryzjerskiego z ponad 30-letnim stażem pracy, a także przewodniczącego Sekcji Fryzjerskiej przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu. Uczestnik i medalista konkursów fryzjerskich, brał udział w Pokazach na targach Look w Poznaniu i Targach w Sosnowcu. Juror i członek Komisji Kontroli w Mistrzostwach Polski fryzjerstwa męskiego. Współorganizator konkursów uczniowskich. Właściciel męskiego salonu fryzjerskiego w Poznaniu. A także Szymona Dębickiego – uczestnika wielu projektów telewizyjnych między innymi „Taniec z gwiazdami”, „Sopot Top Trendy”. Laureat III miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach w strzyżeniu męskim Barber’s Battle 2018 i X-miejsca na International Barber Battle 2019.

Szkolenia fryzjerskie zawsze w przyjemnej atmosferze

Naszym celem jest wzbudzanie i potęgowanie w Tobie jeszcze większej pasji. Udowodnimy Ci, że drzemią w Tobie niespożyte pokłady potencjału i możliwości. Szkolenia fryzjerskie i barberskie przeprowadzamy w przyjemnej atmosferze, lubimy nie tylko opowiadać, ale przede wszystkim rozmawiać. To nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale też na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości.

Na naszych szkoleniach fryzjerskich na każdego uczestniczka czeka smaczny poczęstunek, który uprzyjemni nam spotkanie. Po szkoleniu otrzymujesz od nas certyfikat, potwierdzający Twoje umiejętności. Przygotowaliśmy dla Ciebie także atrakcyjne promocje na kosmetyki Artistique, masz więc szansę na ich przetestowanie zaraz po zakończeniu szkolenia fryzjerskiego.
Rozwijaj swoje pasje, pozyskuj nowe umiejętności, skorzystaj z dostępu do najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu fryzjerstwa.