Szkolenia fryzjerskie

Szkolenia fryzjerskie w stylu Artistique

Rozwój jest szczególnym obszarem dla fryzjerów, który decyduje o konkurencyjności usług, ale również o ciągłej motywacji i chęci wykonywania zawodu. W branży fryzjerskiej nieustannie pojawiają się nowe techniki stylizacji, cięcia i koloryzacji. Trendy, zmieniające się z każdym kolejnym sezonem i produkty o udoskonalonych formułach. Poznaj i odkryj je z nami, z trenerami marki Artistique, którzy wiedzę i umiejętności zdobywają u źródła, w miejscu, gdzie powstają produkty Artistique.

Oferujemy szeroki pakiet szkoleń fryzjerskich dla początkujących i doświadczonych fryzjerów, koncentrując się na praktyce, która obejmuje większość naszego szkoleniowego czasu. Szczególną uwagę zwracamy na koloryzację, która wciąż jest przez wielu stylistów uważana za najbardziej newralgiczny obszar fryzjerstwa. W trakcie szkolenia pracujemy na oryginalnych produktach Artistique, stosujemy sprawdzone i najskuteczniejsze techniki, uzupełniając je o najnowsze odkrycia i innowacyjne metody.

Inspirujące spotkania z kompletną wiedzą i praktyką w pakiecie

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia fryzjerskie koncentrują się na konkretnych zagadnieniach. Skierowane do fryzjerów o różnym poziomie zaawansowania. Zaplanowane w taki sposób, aby każdy miał okazję zdobyć nową widzę i udoskonalić swój warsztat. Szkolenia fryzjerskie prowadzone są przez Olgę Sobocińską, fryzjera w stopniu mistrza, kobietę o wyższym wykształceniu w zakresie biochemii i zarządzania jakością, a także wizażystkę i doświadczonego coacha fryzjerskiego. A także Martę Ohde-Kaczyńską – wizażystkę i fryzjerkę z długoletnim stażem zarówno w pracy z klientami jak i dydaktycznej. W trakcie spotkania poznasz paletę produktów Artistique, dowiesz się o ich możliwościach wykorzystania oraz działaniu. Opowiemy Ci o ich składzie, a także sprawdzonych technikach łączenia kolorów i sposobach, pozwalających na uzyskanie najmodniejszych odcieni.

Szkolenia barberskie natomiast przeprowadzanie są przez Sebastiana Szafraniaka – mistrz fryzjerskiego z ponad 30-letnim stażem pracy, przewodniczącego Sekcji Fryzjerskiej przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu. Uczestnik i medalista konkursów fryzjerskich, brał udział w Pokazach na targach Look w Poznaniu i Targach w Sosnowcu. Juror i członek Komisji Kontroli w Mistrzostwach Polski fryzjerstwa męskiego. Współorganizator konkursów uczniowskich. Właściciel męskiego salonu fryzjerskiego w Poznaniu. A także Szymona Dębickiego – uczestnika wielu projektów telewizyjnych między innymi “Taniec z gwiazdami”, “Sopot Top Trendy”. Laureat III miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach w strzyżeniu męskim Barber’s Battle 2018 i X-miejsca na International Barber Battle 2019.

Zawsze w przyjemnej atmosferze

Naszym celem jest wzbudzanie i potęgowanie w Tobie jeszcze większej pasji. Udowodnimy Ci, że drzemią w Tobie niespożyte pokłady potencjału i możliwości. Szkolenia przeprowadzamy w przyjemnej atmosferze, lubimy nie tylko opowiadać, ale przede wszystkim rozmawiać. To nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale też na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości. Na każdego uczestniczka czeka smaczny poczęstunek, który uprzyjemni nam spotkanie. Po szkoleniu otrzymujesz od nas certyfikat, potwierdzający Twoje umiejętności. Przygotowaliśmy dla Ciebie także atrakcyjne promocje na kosmetyki Artistique, masz więc szansę na ich przetestowanie zaraz po zakończeniu szkolenia.
Rozwijaj swoje pasje, pozyskuj nowe umiejętności, skorzystaj z dostępu do najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu fryzjerstwa.