Stylizacja włosów: kreatywność i fantazja

Zadbane, silne i zdrowe włosy zasługują na stylizacje, które będą zachwycały perfekcją, oryginalnością i swobodą tworzenia. W zależności od rodzaju czy długości włosy są mniej lub bardziej podatne na stylizację. Niektóre układają się idealnie, zachowując nadany im kształt przez długi czas, natomiast inne wymagają bardzo mocniejszego wsparcia, aby pozostały w takiej formie, jaką nadał im stylista. W inny sposób zachowują się włosy długie i krótkie. Czegoś innego oczekuje się od fal i loków, aniżeli od gładkich i prostych włosów. Z tego powodu produkty do stylizacji włosów Artistique są bardzo zróżnicowane pod względem działania, zastosowania i składu. Mają nadawać fryzurze kształtu, utrwalać ją bez obciążania, a także pozwalać fryzjerowi na maksymalną kreatywność i pełną swobodę tworzenia. Stylizacja włosów z profesjonalnymi kosmetykami Artistique pomoże stać się artystą w swoim fachu.

Artistique Youstyle, czyli stylizacja włosów bez ograniczeń

Jedną z propozycji od Artistique jest seria profesjonalnych kosmetyków do stylizacji włosów Youstyle, które pozwalają kreować własny styl we fryzjerstwie. Ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia. Kosmetyki do stylizacji włosów Youstyle powstały z wykorzystaniem najnowszych technologii, wyróżniają się wszechstronnością i szerokim spektrum wykorzystania.

Żele do włosów, woski, czy pasty do zadań specjalnych pozwalają na wykreowanie każdej stylizacji. Gel Wax dla maksymalnego nabłyszczenia i utrwalenia włosów krótkich czy Matt Styler dla matowego efektu. Stylizacja włosów jeszcze nigdy nie było tak prosta, Setting Spray ułatwia rozczesywanie pasm dodając im spektakularnej objętości i idealnego połysku. Wśród dostępnych w serii kosmetyków znajdują się ponadto Styling Mousse Normal czyli pianka do włosów, utrwalająca fryzurę jednocześnie nadająca włosom blasku i objętość. A także nieco mocniejsza wersja Styling Mousse Strong z dodatkiem pielęgnacyjnych składników. Latem natomiast idealnie sprawdzi się Ocean Spray ułatwiający wykonanie na włosach prawdziwie naturalnej stylizacji lekkich fal. Elastyczne lub mocne utrwalenie będzie możliwe przy użyciu odpowiedniego lakieru – Hairspray Normal jest niezwykle uniwersalny, ale i skutecznie utrzyma w ryzach piękną fryzurę. Mocny lakier Trend Spray opracowano do wyjątkowo wymagających i mało podatnych włosów.

Freak stylizacja włosów dla matowego i pełnego blasku wykończenia

Seria do stylizacji włosów Freak to propozycja dla wyjątkowo kreatywnych stylistów. Wśród dostępnych produktów są żele, woski, pasty i spraye do włosów o działaniu utrwalającym. Nadają włosom matowego i pełnego blasku wykończenia, a więc sprawdzają się bardzo dobrze zarówno przy eleganckich i stylowych fryzurach, jak również awangardowych odsłonach współczesnej mody. Profesjonalne kosmetyki do włosów Freak charakteryzują się ponadto unikalną formułą. Ich skład bazuje na naturalnych składnikach, które dodatkowo chronią i pielęgnują włosy oraz skórę głowy. Są wolne on parabenów i silikonów, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i są testowane na zwierzętach.

Odpowiednią stylizacją włosów podkreślamy atuty, maskujemy niedoskonałości, zmieniamy wygląd i kreujemy nowy wizerunek.

Filter