Beach Blonde bezkompromisowa formuła dla włosów blond

Seria bezamoniakalnych preparatów Artistique Beach Blonde, które w szybki i delikatny sposób odświeżą lub skorygują blond Twoich włosów! Nowa formuła kosmetyków oraz ich różnorodność, pozwala na przeprowadzenie bezpiecznych zabiegów rozjaśniania oraz farbowania bez konieczności użycia mocnych, chemicznych produktów. Seria Beach blond to także pielęgnacja włosów. Skoncentrowane preparaty, wzbogacone o składniki nabłyszczające, pozwalają cieszyć się świeżym i lśniącym kolorem włosów.

Bezamoniakalne rozjaśnianie włosów z Artistique Beach Blonde

Do przeprowadzenia zabiegu bezamoniakalnego rozjaśniana włosów potrzebujemy puder Beach Blonde Lightening Powder o wyjątkowym składzie i właściwościach. A także krem o fioletowym zabarwieniu i balsamicznej konsystencji Beach Blonde Cream. Produkty te łączymy ze sobą oraz bazamoniakalnym Beach Blonde Developer (w wersji strong lub normal) w celu uzyskania plastycznej masy, która podczas rozjaśniania nie zasycha na włosach. Posiada właściwości pielęgnacyjne. Gwarantuje intensywny, jednolity i chłodny odcień.

Beach Blonde 5 min Ammino Free Hair Color – koloryzacja bezamoniakalna w 5 minut

Idealny odcień włosów, sprężystość, zapierający dech w piersiach połysk – o takich włosach marzy każda kobieta! Posiadaczki blond pukli nie od dziś borykają się z problem utrzymania pięknego blond koloru. Nierzadko platyna zamienia się w pożółkły blond, włosy staja się matowe, a my zadajemy sobie pytanie jak temu zaradzić? Na szczęście jest na to sposób, w dodatku bardzo bezpieczny! Wystarczy pięciominutowa, bezamoniakalna farba marki Artistique, która w połączeniu z dedykowanym do niej lotionem 2:1, w krótkim czasie przywróci włosom pożądany odcień. To doskonała metoda odświeżenia i korekty blond koloru bez użycia mocnych, chemicznych produktów. Występuje w 7 modnych odcieniach i pozwala kreować ciekawe efekty na włosach.

Artistique w codziennej pielęgnacji włosów blond

Seria ta, to nie tylko preparaty do rozjaśniania, to również bogata oferta kosmetyków pielęgnacyjnych, które służą do podtrzymania uzyskanych efektów. Blond kolory są piękne ale i bardzo wymagające. Z czasem, bez odpowiedniej pielęgnacji żółkną, a włosy staja się matowe. Zamiast sięgać ponownie po farbę i poddawać się chemicznym zabiegom, warto zastosować kosmetyki, które w domowym zaciszu pozwolą przywrócić włosom świeżość i pożądany odcień. W ofercie marki Artistique znajdziemy szampony, odżywki oraz spraye, które rewelacyjnie sprawdzą się w takich sytuacjach. Z racji na swoja zawartość w bogate składniki nawilżające, mogą posłużyć jako preparaty do codziennej pielęgnacji lub stanowić jej uzupełnienie.

Filter