Intensywny, bogaty kolor na włosach z Artistique Frak Direct Colors

Moda na nieoczywiste odcienie na głowach rozprzestrzeniła się na cały świat. Nie tylko gwiazdy wielkiego formatu, ale już przede wszystkim normalni ludzie starają się podkreślać włosami swój wizerunek. Niebieskie, zielone, różowe czy czerwone włosy pojawiające się na ulicach nie powinny nikogo dziwić. Bezpieczna koloryzacja na szalony kolor dostępna dla każdego. Bezpośrednie farby do włosów Artistque Freak Color Direct to linia 19 pięknych, intensywnych kolorów zamkniętych w formie kremowej maski. Dodatkowym 20 kolorem jest Blanc – toner dla klientów salonów marzących o delikatnych, subtelnych pastelach.

Kremowe farby do bezpośredniej koloryzacji włosów z wielowymiarowymi pigmentami zapewniającymi idealne pokrycie. Rewelacyjny, intensywny kolor i jedwabisty połysk oraz 100% krycie w połączeniu z odżywieniem i regeneracją.

Bezpośrednie farby do włosów w intensywnych odcieniach

Artistque Freak Direct Colors to gotowe mieszanki do bezpośredniej koloryzacji włosów, bez konieczności mieszania z innymi produktami. Najbardziej żywe i trwałe kolory udowadniają, że intensywny odcień może być dla każdego i w każdej sytuacji. Dodatkowo z wyrazistym kolorem farby bezpośrednie zapewniają włosom odżywienie. Wszystko po to by zachować ich optymalną kondycję – co jest szczególnie ważne w przypadku koloryzacji. Tym bardziej jeśli mowa o mocnym kolorze! Najlepsze i najbardziej intensywne kolory dzięki Artistque Freak Direct Colors można uzyskać na jasnych włosach, minimum poziom 9-10. Po ewentualnej dekoloryzacji wystarczy zaaplikować gotową mieszankę w wybranym kolorze na włosy, pozostawić na 15-30 minut, zmyć i gotowe.

Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, nie boisz się ukradkowych spojrzeń i czujesz, że musisz wyrazić siebie to postaw na mocny kolor!

Dostępne kolory w serii farb do bezpośredniej koloryzacji włosów występują zarówno w ciepłej jak i chłodnej tonacji.

Mocne, intensywne kolory przeplatają się razem z subtelniejszymi i ciemniejszymi szarościami. Wszystkie kolory Artistque Freak Color Direct można ze sobą dowolnie mieszać, łączyć, tworzyć wielokolorowe koloryzacje czy subtelne pastelowe kompozycje. Czerwienie występują w kilku wariantach: Fire Red, Bloody Red czy jaśniejszy wpadający w pomarańcz Fire Orange. Violet Kiss, Midnight Tulip, Deep Purple to piękne, intensywne fiolety, które idealnie komponują się z niebieskościami: Midnight Blue, Ocean Blue czy Turquise. Niezwykle modne róże to najbardziej pożądane kolory w każdym sezonie letnim. Mowa tu o intensywnym Candy Pink i Pink Kiss czy bardziej przygaszonym Cherry Pink. Neonowy żółty Lemon Yello to kolor dla odważnych, nie pozwoli nikomu przejść niezauważonym. Morski zielony odcień Pine Green idealnie skomponuje się natomiast z jasną karnacją i ciemnymi brwiami.

Ostatnie, które pojawiły się w rodzinie Artistque Freak Direct Colors Granny Grey, Smokey Grey, Midnight Black i Silver to super modne szarości i srebra. Blanc Toner natomiast to kosmetyk do zadań specjalnych, pozwoli rozjaśnić, rozbielić każdy występujący w palecie kolor i stworzyć z niego delikatny pastel.

Zalety bezpośrednich farb do włosów Artistique Freak Direct Colors

Artistique Freak Direct Colors to seria farb bezpośrednich do koloryzacji włosów w intensywnych barwach. Nie ma konieczności mieszania farby z innymi kosmetykami ani oxydantami, aby na włosach pojawił się pożądany odcień. Szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na stworzenie dowodnej stylizacji i nawet najbardziej wymyślnych koloryzacji. Farby bezpośrednie są niezwykle łatwe w aplikacji a gęsta, kremowa konsystencja zdecydowanie ułatwia nakładanie na włosy. Dodatkowo każdy odcień Artistique Freak Direct Colors można ze sobą dowolnie łączyć, mieszać w celu uzyskania zupełnie nowego koloru nie występującego w palecie lub delikatnych pasteli.

Jak uzyskać truskawkowy blond na włosach?

W celu uzyskania modnego odcienia truskawkowy blond na włosach wcześniej rozjaśnionych użyj Freak Direct Colors Fire Red w połączeniu z Blanc Toner. Rozpocznij o niewielkiej ilości Blanc Toner i dodawaj do niego farbę bezpośrednią w intensywnym kolorze w minimalnej ilości, aż do momentu uzyskania odpowiedniego odcienia. Pamiętaj, że im więcej Blanc Toner w przygotowanej mieszance tym kolor będzie delikatniejszy, bardziej pastelowy i rozbielony.

Jak uzyskać brzoskwiniowy blond na włosach?

Dla uzyskania odcienia brzoskwiniowy blond na jasnych włosach, minimum na poziomie od 10 do 12 potrzebujesz Artistique Freak Direct Colors Fire Orange oraz Blanc Toner. Na około 10 g Blanc Toner potrzebujesz niewielką ilość farby bezpośredniej w przygotowanej mieszance. Im więcej Blanc Toner tym kolor będzie delikatniejszy, bardziej pastelowy i rozbielony. Dla uzyskania subtelniejszego efektu mieszankę nakładaj na włosy lekko wilgotne.

Jak uzyskać kolor miętowy na włosach?

Niezwykle modny miętowy kolor na włosach uzyskasz dzięki połączeniu Artistique Freak Direct Colors Pine Green z Blanc Toner. Na około 10 g Blanc Toner potrzebujesz niewielką ilość farby bezpośredniej w kolorze zielona sosna. Im więcej Blanc Toner tym kolor będzie delikatniejszy, bardziej pastelowy i rozbielony. Dla uzyskania subtelniejszego efektu mieszankę nakładaj na włosy lekko wilgotne.

Jak uzyskać intensywny, neonowy żółty kolor na włosach?

Aby uzyskać  modny neonowy żółty odcień na włosach użyj Freak Direct Colors w kolorze Lemon Yellow. Najlepszy efekt osiągniesz na włosach rozjaśnionych do poziomu 11 lub 12. Nałóż farbę bezpośrednią na czyste, suche włosy, a efekt będzie bardziej intensywny.

Jak uzyskać modny, głęboki granat na włosach?

W celu uzyskania głębokiego, wchodzącego w czarny modnego ciemnego niebieskiego na włosach potrzebujesz Freak Direct Colors Midnight Blue oraz Midnight Black. Rozpocznij przygotowywać mieszankę od farby bezpośredniej w kolorze niebieskim i stopniowa dodaj niewielkie ilości ciemniejszego koloru, aż do momentu uzyskania pożądanego efektu. Gotową mieszankę nałóż bezpośrednio na lekko wilgotne włosy.

Jak z pomocą farby bezpośredniej ochłodzić blond?

Artistique Freak Direct Colors w odcieniu Silver można użyć jako tonera niwelującego ciepłe tony spowodowane rozjaśnianiem czy farbowaniem. W tym celu niewielką ilość Freak Direct Colors Silver połącz z Blanc Toner i nałóż bezpośrednio na włosy.

Filter