Pielęgnacja włosów z serią Artistique Youcare

„Jak nas widza tak nas piszą” – brzmi popularne powiedzenie. Dlatego w myśl sentencji rzec można, że włosy to również nasza wizytówka. Bez względu na to czy długie, czy krótkie, proste, czy kręcone, powinny być zdrowe i lśniące. By zapewnić sobie takie efekty, niezbędna jest codzienna, odpowiednia pielęgnacja włosów. Prawidłowe mycie i odżywianie, z zapewnieniem im odpowiedniego nawilżenia są istotnym elementem. Szeroko rozumiana pielęgnacja to nie tylko włosy, to również skóra głowy. Dbałość o jej kondycję i odżywianie, rzutuje ostatecznie na wygląd naszych włosów. To w skórze włos zaczyna swoje życie. Tu znajdują się cebulki włosowe, którym należy dostarczyć odpowiednich składników, by zapoczątkować jego wzrost.

Higiena skóry głowy i włosów, powinna być dopasowana do ewentualnych problemów, z którymi borykamy się na co dzień. Dzięki odpowiednim kosmetykom jesteśmy w stanie wyeliminować łupież, nadmierne przetłuszczanie się włosów oraz ich wypadanie. Ponadto prawidłowa pielęgnacja gwarantuje piękny kolor, optymalne nawilżenie, wyeliminuje puszenie się włosów i zapewni nienaganny skręt. Seria kosmetyków Marki Artistique Youcare, wzbogacona o naturalne proteiny, oferuje szeroką gamę szamponów, masek, odżywek, które zachwycą nie tylko zapachem ale i osiągniętymi efektami. Dedykowana zarówno dla kobiet, jak również dla mężczyzn.

Poznaj bliżej profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów Artistique Youcare:

  • Intens – seria profesjonalnych kosmetyków przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych,
  • Intens Color – seria kosmetyków przeznaczona do włosów farbowanych
  • Curl – seria kosmetyków do włosów naturalnie kręconych oraz po trwałej ondulacji,
  • Specjalistyczne szampony do włosów. Sebum Shampoo – szampon przeznaczony do włosów przetłuszczających się. Dandruff Shamoo – specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy. Oraz Cleansing Shampoo – szampon oczyszczający do włosów.
  • Szampony do codziennego użytku. Daily Shampoo – szampon do codziennej pielęgnacji włosów. Volume Shampoo – szampon zwiększający objętość włosów.
Filter