Refresh Color Shampoo, szampony odświeżające kolor farbowanych włosów

Intensywność koloru, idealny połysk w połączeniu z pielęgnacją i odżywieniem. Nasycone, głębokie barwy na włosach pożąda wielu klientów salonów fryzjerskich. Niestety czerwienie, mahonie, fiolety czy nawet czekoladowe brązy należą do grupy kolorów, które dość szybko wypłukują się z powierzchni włosa. Czasami nawet odpowiednio dobrana pielęgnacja nie wystarcza. Artistique Refresh Color Shampoo opracowano specjalnie do ożywienia koloru włosów farbowanych na intensywne odcienie. Wysokiej jakości kosmetyk posiada właściwości wzmacniające i rewitalizujące odcień włosów farbowanych, ale i naturalnych. Seria koloryzujących szamponów bogatych w czysty pigment jest przeznaczona do włosów w intensywnych kolorach.

Jaki szampon do włosów farbowanych wybrać?

Szampon Red idealnie sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku koloryzacji w odcieniach czerwieni, ale również rudościach czy na naturalnych lisich pasmach. Shampoo Fuchsia ożywi każdy włos w odcieniach fioletu, natomiast Copper sprawdzi się dla mahoni czy kasztanowych włosów. Dla niezdecydowanych czy włosy są bardziej w czerwieniach czy fioletach najlepszy będzie Red/Violet w winnej, ciemniejszej tonacji. Delikatny brąz, czekoladowy czy karmelowy wyblakły odcień pasm wzmocni szampon w kolorze Brown.

Przede wszystkim seria koloryzujących szamponów Artistque Refresh Color Shampoo dzięki zawartości bogatych, czystych pigmentów zapewniają intensywny i lśniący efekt kolorystyczny. Nowoczesna technologia zapobiega blaknięciu, chroni kolor i jednocześnie wzmacnia połysk. Dzięki nim kolor włosów nabiera zupełnie nowego wymiaru i intensywności. A najważniejsze, że szampon koloryzujący Artistique nie tylko dba o odcień włosów, ale również o ich kondycję – dzięki zawartości składników odżywczych i pielęgnacyjnych.

Filter