Koloryzacja włosów: głębia koloru i spektakularny połysk

Farby Artistique to nowa generacja produktów przeznaczonych do profesjonalnej koloryzacji. Przy ich tworzeniu wykorzystana została najnowsza technologia, pozwalająca osiągnąć harmonię i balans pomiędzy stabilnością koloru, trwałością połysku oraz skutecznością pielęgnacji. Farby do włosów Artistique wyróżniają się dodatkiem protein jedwabiu, które nie tylko wygładzają włosy, ale również wzmacniają i wspomagają odpowiednie nawilżenie. Jedwab wykazuje zdolność do wysokiej absorpcji wody, przez co bardzo dobrze wiąże jej cząsteczki. Koloryzacja włosów Artistique obejmuje kilka serii produktowych, z których każda wyróżnia się unikalnym składem i efektem.

Bezamoniakalne farby Seasons

Amoniak jest substancją często pojawiającą się w farbach do włosów. Jest on nośnikiem barwnika, który umożliwia jego wnikanie głęboko w strukturę włosa. Dzięki temu zapewnia mu trwały kolor. Amoniak może wywoływać jednak podrażnienia na szczególnie delikatnej skórze głowy. Zespół Artistique stworzył więc serię bezamoniakalnych farb, które nie wywołują reakcji alergicznych i są delikatne dla skóry. Dzięki braku intensywnego zapachu są polecane również dla kobiet w ciąży. Farby Seasons zawierają mniej inwazyjny aktywator, a kolor wymywa się stopniowo, dzięki czemu unikamy niepożądanych odrostów. Farba pokrywa siwe włosy, a także umożliwia uzyskanie naturalnych odcieni z pięknym połyskiem.

Farby Experience ze środkiem myjącym

Szeroką paletą intensywnych barw wyróżniają się farby do koloryzacji włosów Experience Artistique. Produkty zawierają wygładzające i nawilżające proteiny jedwabiu, odżywczą bazę oraz pigment. Ten ostatni skutecznie wnika w strukturę włosa, pokrywając go na całej długości. Ponadto formuła farb uzupełniono o środek myjący, dzięki czemu po zabiegu skóra głowy jest czysta i bez widocznych śladów farbowania. Farby wyróżniają się kremową konsystencją i są łatwe w aplikacji. Rodzina farb Artistique Experience to przede wszystkim niezwykle rozbudowana paleta kolorów podstawowych. Od ciemnych brązów i czerni, przez różnego rodzaju średnie blondy, czerwienie, mahonie czy fiolety, aż po rozświetlone blondy.

Perfect Pastels jako jedna z linii Experience stworzona do kreowania pięknych, czy to nasyconych czy delikatnych pastelowych odcieni na włosach. Pełna paleta zawiera w sobie 6 różnych kolorów pozwalających dobrać idealną barwę najlepiej pasującą do każdego Klienta. Odżywcze proteiny jedwabiu zawarte w składzie farb rozjaśniających Artistique Sun Blonde przeznaczonych do kreowania świetlistych blondów na włosach pozwalają na równoczesne zachowanie ich zdrowego wyglądu. Najmodniejsze od lat szarości nigdy nie były łatwiejsze do stworzenia na włosach aniżeli przy pomocy Grey Haircolor. Pełne głębi koloru, niesamowicie nasycone o pięknym, naturalnym połysku, takie nietuzinkowe odcienie pozwalają stworzyć na włosach klientów kremowy farby trwałe w tonacji szarości.

Wśród produktów z serii Experience są ponadto bezpyłowy proszek do silnego rozjaśniania włosów, emulsja do zagęszczania włosów polecana do pasemek i baleyagu, a także płyn chroniący skórę przed podrażnieniem.

Koloryzacja włosów to także serie farb charakteryzujące się nowoczesnymi barwami i innowacyjnymi technologiami. Artistique Beach Blonde – linia o specjalnie opracowanej formule pozbawionej amoniaku. Idealne do rozjaśniania i farbowania dla włosów blond w celu tonowania lub nadawania idealnych, świetlistych odcieni.

Pastelowe wariacje dzięki Freak Direct Colors

Intensywne kolory na włosach są modne od wielu sezonów. Najczęściej na głowach klientów pojawiają się m.in. rozbielone róże, intensywne fiolety, głębokie zielenie, mocne czerwienie i delikatne pomarańcze. W takich intensywnych barwach mieni się seria farb do bezpośredniej koloryzacji Freak Direct Colors. Najlepszy efekt uzyskujemy na naturalnych jasnych lub rozjaśnionych włosach.
Farby Artistique pobudzają kreatywność i umożliwiają łączenie koloryzacji z pielęgnacją.

Ochrona i odświeżenie koloru z Artistique

Piękne i intensywne barwy powstałe w wyniku koloryzacji kremowymi farbami Artistique Experience cieszą po każdej wizycie w salonie fryzjerskim. Włosy w chłodnych odcieniach blondu należą do najtrudniejszych do uzyskania, ale i późniejszego podtrzymania. Seria Artistique No Yellow została specjalnie opracowana dla włosów jasnych, farbowanych czy po dekoloryzacji aby na dłużej cieszyć się idealnym odcieniem. Bogate pigmenty na długi czas przyczepiają się do włókna włosa nadając mu nieskazitelny wygląd i piękny blask.

Nasycone i nieoczywiste odcienie w tonacji czerwieni, fioletu czy mahoniu wyglądają spektakularnie. Połysk i blask tuż po koloryzacji zawdzięczają bogatej, pielęgnacyjnej formule farb Experience. Niestety należą również do grupy najszybciej wymywających się kolorów, nawet przy użyciu wysokiej jakości farb. Seria Artistique Refresh to produkty podtrzymujące intensywne kolory zapobiegające wymywaniu się pigmentu.

Filter