o nas

Profesjonalne kosmetyki do włosów Artistique

Aby dostarczyć Ci najlepszych narzędzi do pracy, połączyliśmy siły z holenderskim producentem kosmetyków do włosów Artistique. Nasze korzenie sięgają 1990 roku, kiedy rozpoczynaliśmy swoją działalność w obszarze fryzjerstwa. Producent z Holandii na rynku pojawił się w 1995 roku, bardzo szybko pozyskując szerokie grono zwolenników i zaufanych klientów.

Firmę Artistique założyło dwóch braci, którzy doskonale znali środowisko fryzjerskie, oferując usługi z tego zakresu w swoich salonach w Holandii. Wykorzystali swoje doświadczenie, znajomość branży, ale przede wszystkim niewypełniony dotąd obszar na rynku. Postanowili stworzyć markę, która będzie symbolem profesjonalnej stylizacji i koloryzacji. Ich celem było nie tylko stworzenie i dostarczenie profesjonalnym fryzjerom produktów zaspokajających ich ogromne potrzeby, ale również wzbudzających w nich kreatywność tworzenia.

Marka Artistique bardzo szybko przekroczyła granice Holandii, wypływając na światowy rynek profesjonalnego fryzjerstwa.

Eksperci dla ekspertów. Jesteśmy zgranym zespołem

Nasza działalność bazuje nie tylko na sprzedaży produktów do stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Z holenderskim producentem tworzymy zespół, wzajemnie się wspierający. Chętnie odwiedzamy główną siedzibę firmy, aby poznawać proces produkcji nowych kosmetyków oraz bliżej przyjrzeć się autorskim recepturom. Dzielimy się doświadczeniem, inspirujemy się nawzajem, z każde spotkanie wszyscy opuszczamy bogatsi o nowości branżowe, świeżość i inspirujące trendy.
Prowadzimy szkolenia z zakresu koloryzacji i stylizacji z wykorzystaniem produktów marki Artistique. Jesteśmy ekspertami w branży, korzystając z fachowej wiedzy i przekazując ją profesjonalistom, którzy chcą się rozwijać i doskonalić swój warsztat.

Kompletna oferta profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich

Zespół Artistique stworzył ofertę, która składa się z produktów realizujących kluczowe założenia z zakresu fryzjerstwa. Jest to m.in. pielęgnacyjna seria kosmetyków ze składnikami pochodzenia naturalnego dla najbardziej wymagających włosów, wysokiej jakości produkty do stylizacji, wyzwalających kreatywność i pasję, a także farby do włosów w szerokiej palecie głębokich, pełnych blasku kolorów. Wszystkie te produkty powstają w nowoczesnej fabryce w Holandii, następnie są testowane (także przez nas), po czym dostarczane profesjonalnym fryzjerom, którzy mogą dzięki temu realizować swoją pasję z gwarancją skuteczności działania i trwałości zabiegów.