o nas

Profesjonalne kosmetyki do włosów Artistique

Aby dostarczyć Ci najlepszych narzędzi do pracy, połączyliśmy siły z holenderskim producentem kosmetyków do włosów Artistique. Nasze korzenie sięgają 1990 roku, kiedy rozpoczynaliśmy swoją działalność w obszarze fryzjerstwa. Producent z Holandii na rynku pojawił się w 1995 roku, bardzo szybko pozyskując szerokie grono zwolenników i zaufanych klientów.

Firmę Artistique założyło dwóch braci, którzy doskonale znali środowisko fryzjerskie, oferując usługi z tego zakresu w swoich salonach w Holandii. Wykorzystali swoje doświadczenie, znajomość branży, ale przede wszystkim niewypełniony dotąd obszar na rynku. Postanowili stworzyć markę, która będzie symbolem profesjonalnej stylizacji i koloryzacji. Ich celem było nie tylko stworzenie i dostarczenie profesjonalnym fryzjerom produktów zaspokajających ich ogromne potrzeby, ale również wzbudzających w nich kreatywność tworzenia.

Marka Artistique bardzo szybko przekroczyła granice Holandii, wypływając na światowy rynek profesjonalnego fryzjerstwa.

Poznaj bliżej Artistique Nederland – producenta profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich

Eksperci dla ekspertów. Jesteśmy zgranym zespołem

Nasza działalność bazuje nie tylko na sprzedaży produktów do stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Z holenderskim producentem tworzymy zespół, wzajemnie się wspierający. Chętnie odwiedzamy główną siedzibę firmy, aby poznawać proces produkcji nowych kosmetyków oraz bliżej przyjrzeć się autorskim recepturom. Dzielimy się doświadczeniem, inspirujemy się nawzajem, z każde spotkanie wszyscy opuszczamy bogatsi o nowości branżowe, świeżość i inspirujące trendy.
Prowadzimy szkolenia z zakresu koloryzacji i stylizacji z wykorzystaniem produktów marki Artistique. Jesteśmy ekspertami w branży, korzystając z fachowej wiedzy i przekazując ją profesjonalistom, którzy chcą się rozwijać i doskonalić swój warsztat.

Kompletna oferta profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich

Zespół Artistique stworzył ofertę, która składa się z produktów realizujących kluczowe założenia z zakresu fryzjerstwa. Jest to m.in. pielęgnacyjna seria kosmetyków ze składnikami pochodzenia naturalnego dla najbardziej wymagających włosów, wysokiej jakości produkty do stylizacji, wyzwalających kreatywność i pasję, a także farby do włosów w szerokiej palecie głębokich, pełnych blasku kolorów. Wszystkie te produkty powstają w nowoczesnej fabryce w Holandii, następnie są testowane (także przez nas), po czym dostarczane profesjonalnym fryzjerom, którzy mogą dzięki temu realizować swoją pasję z gwarancją skuteczności działania i trwałości zabiegów.