Artistique Artiplex dla ochrony i regeneracji włosów

Zadbane, silne i odżywione włosy to coś pożądanego zarówno przez profesjonalnych stylistów i ich klientów w salonie fryzjerskim. Dlatego Artistique opracował innowacyjne produkty wchodzące w skład serii ArtiPlex. Wysoko skoncentrowana formuła kosmetyków wzbogacona o hydrolizowane proteiny roślinne pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów odbudowy włosów.

System Protection & Healing regeneruje i wzmacnia poważnie uszkodzone włosy oraz zapobiega ich dodatkowemu uszkodzeniu podczas zabiegów fryzjerskich. Substancje aktywne zawarte w systemie ArtiPlex mają za zadanie naprawić pojedyncze wiązania pomiędzy cząsteczkami siarki i wodoru, odbudować mostki dwusiarczkowe we włosach. Dzięki temu zabiegowi włosy zyskują na jakości i odzyskują blask, miękkość i zdrowie.

Kluczowy produkt serii Artistique Artiplex

Specjalnie opracowany N°1 Bond Booster stosowany jako dodatek do mieszanki koloryzującej czy rozjaśniacza działa niczym bariera na włosach. Efekty koloryzacji w oparciu o Booster stają się spektakularne, kolor trwały i świetlisty, przy jednoczesnym braku przesuszenia, rozdwojonych końcówek i uszkodzeniu struktury. Dzięki najnowszej technologii chemiczne zabiegi fryzjerskie zyskują zupełnie nowy wymiar koloru i odżywienia. Włosy odzyskują zdrowy wygląd i połysk, zachowując przy tym elastyczność i sprężystość, ponownie stają się silne i piękne.

Seria ArtiPlex Protection & Healing została specjalnie opracowana w celu regeneracji i polepszenia kondycji włosów.

Najczęściej występujące uszkodzenia struktury włosa są spowodowane wieloletnimi zabiegami fryzjerskimi, niewłaściwą pielęgnacją czy stylizacją. Plex wykonywany w salonie fryzjerskim polega na naprawie mostków dwusiarczkowych we włosach. Można go stosować jako samodzielną regenerację lub dołączyć do innych zabiegów. Idealnie sprawdza się jako uzupełnienie koloryzacji, rozjaśniania czy podczas trwałej ondulacji. Bogate w składniki odżywcze kosmetyki z serii Artistique ArtiPlex zabezpieczają włosy przed szkodliwym działaniem chemicznych specyfików i odbudowane od wewnątrz.

Seria Artistque ArtiPlex składa się z 4 bogatych w składniki aktywne kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji i odbudowy włosów

  • No 1 Bond Booster – przeznaczony do włosów zniszczonych; głęboko wnika we włókna włosa zapobiegając ich łamaniu. Wysoce skoncentrowana formuła wzbogacona hydrolizowanym białkiem roślinnym najlepsze efekty osiąga stosowana jako odrębny zabieg odbudowujący lub jako dodatek do środka koloryzującego lub rozjaśniającego.
  • No2 Shampoo – zmiękcza zniszczone włosy, wygładza je i uelastycznia, dzięki czemu stają się sypkie i łatwiej się rozczesują. Bogata kremowa konsystencja dzięki koncentratorowi z hydrolizowanego białka roślinnego naprawia i wzmacnia uszkodzone pasma.
  • No3 Mask – maska do pielęgnacji i wzmocnienia mocno zniszczonych włosów. Doskonale odżywia uszkodzone włosy, sprawia, że stają się one bardziej miękkie i sprężyste. Dzięki lekkiej konsystencji idealnie odżywia nie obciążając włosów.
  • No4 Finish Liquid – nawilżający spray wzbogacony o silnie skoncentrowanym, hydrolizowanym białkiem roślinnym. Kompleksowo wzmacnia i pielęgnuje włosy, wygładza je, przygotowuje do dalszej stylizacji bez obaw o kondycję.
Filter